AGENDA

TERUG NAAR OVERZICHT
Paul Renson blikt terug op een succesvol jaar bij NOA

Paul Renson blikt terug op een succesvol jaar bij NOA

Algemeen / Gemaakt op maandag 8 januari 2024

In de herfst van 2022 opende NOA haar deuren, een opmerkelijk platform waar vernieuwende bedrijven die zich bezighouden met outdoor living, hun onderneming een boost kunnen geven. Dit alles-in-één concept is het brein van de West-Vlaamse visionair Paul Renson, die tevens vergelijkbare initiatieven in het buitenland aan het ontwikkelen is. Na een jaar in bedrijf is de evaluatie van NOA buitengewoon positief.

In november 2022 opende NOA Outdoor Living in Kruisem haar deuren. Hier trekt Renson, samen met een dertigtal kwalitatieve outdoor merken die mee inde boot stapten, alle registers open voor de ultieme buitenbeleving in het inspiratiepark van 30.000 m². Het eerste NOA-jaar leverde mooie momenten en inspirerende events op, maar ook indrukwekkende cijfers.

NOA trok 13.682 professionele en particuliere bezoekers uit de hele wereld aan. Alsof dat nog niet genoeg was, bleek de tevredenheid onder de bezoekers even hoog te zijn. NOA behaalde een indrukwekkende tevredenheidsscore van 9,2 bij de bezoekers van het inspiratiepark.

Het raakt soms vergeten maar NOA is niet alleen een commercieel platform maar ook de place to be voor events op hoog niveau. Over het hele eerste jaar werden maar liefst  110 netwerkevents gehost.

Origineel artikel lees je hier.
Artikel en beeld van Karel Cambien uit Made in West-Vlaanderen.

Gerelateerd nieuws

G&V Energy Group investeert 14,5 miljoen euro om E17 Snack in Waasmunster om te bouwen tot innovatieve EV-snellaadlocatie met Breakpoint Foodstation

G&V Energy Group investeert 14,5 miljoen euro om E17 Snack in Waasmunster om te bouwen tot innovatieve EV-snellaadlocatie met Breakpoint Foodstation

Algemeen / Gemaakt op woensdag 21 oktober 2026

G&V Energy Group kreeg via haar dochteronderneming XL Servicestations van het Agentschap Wegen en Verkeer de concessie om de dienstenzones langs beide zijden van de E17 in Waasmunster te herontwikkelen en gedurende 26 jaar uit te baten. Met een investering van ruim 14,5 miljoen euro vervangt het Belgische bedrijf de verouderde parkings door twee moderne energy hubs.

LEES MEER
Nieuwe poulain bij 5to9: Jarno Boone stapt uit de schaduw

Nieuwe poulain bij 5to9: Jarno Boone stapt uit de schaduw

Algemeen / Gemaakt op dinsdag 20 oktober 2026

Een nieuw gezicht in de stal van 5to9 Management! Deze zomer nam het management Jarno Boone onder de vleugels. Na tien jaar als publieksopwarmer voor grote tv-shows is hij klaar om zelf de spotlights op te zoeken. En dat doet hij met bakkenvol enthousiasme, een flinke portie charme en vooral veel goesting om mensen aan het lachen te brengen.

LEES MEER