
Zwemmen voor het goede doel met Klankbad
Op vrijdag 15 november van 18:00 tot 21:00u kan je deelnemen aan een uniek evenement in het zwembad: Klankbad, een avond vol sport en muziek, waar we zwemmen voor het goede doel: Kom op tegen Kanker.
Klankbad: een podium voor jong talent Beginnende DJ’s (tot 25 jaar) krijgen tijdens Klankbad de kans om hun vaardigheden te tonen aan een publiek. Misschien start hier wel de carrière van de volgende Netsky of Charlotte de Witte!
Meer info over de line-up en tickets vind je hier.
Zwemmen voor het goede doel Zwem mee en steun Kom op tegen Kanker! Huur samen met jouw bedrijf, vereniging of vriendengroep een baan voor 45 minuten (70 euro/45 min) of kom individueel zwemmen voor 7 euro in een van de vrije banen. Het doel? In 3 uur tijd samen 100 km zwemmen (4000 lengtes)!
Kies waar jouw bijdrage naartoe gaat: het team dat loopt voor 100 km of het fietsteam dat 1000 km aflegt, alles voor Kom op tegen Kanker.
Kom na het zwemmen ontspannen met een hapje en een drankje, of moedig de zwemmers aan vanaf het droogterras.
Voor meer informatie: marie@waregemsport.be
Gerelateerd nieuws

TVH deelt 150 koffiekoeken uit om te wijzen op gevaren op de weg
Safety first - ook bij TVH. Bij onderdelenspecialist TVH uit Waregem is veiligheid een topprioriteit. Dat maakten ze opnieuw concreet door op donderdag 3 september op een toegankelijke manier voorbijrijdende fietsers te wijzen op de gevaren van de dode hoek bij zwaar verkeer: alle fietsers kregen een lekkere koffiekoek om hun dag veilig én smakelijk te starten.

Locinox maakt winkelcentrum in Australië toegankelijker
Een toegang die veilig en vlot bruikbaar is voor iedereen. Dat was de uitdaging bij een winkelcentrum in Sydney, Australië, waar dagelijks heel wat ouderen en mensen met beperkte mobiliteit passeren. Met Magnus biedt Locinox er een oplossing die toegankelijkheid en veiligheid combineert.

.png)




