
Throwback: "Ken je buren" avond bij NOA
Op 23 september 2024 vond de "Ken je buren" avond plaats bij NOA, en ondanks de intieme opkomst was de sfeer niets minder dan fantastisch. Onze leden werden hartelijk ontvangen door het team van NOA voor een exclusieve rondleiding door hun indrukwekkende bedrijf.
Tijdens deze leerrijke avond kregen we een unieke blik achter de schermen en leerden we meer over de werking van het bedrijf en hun innovatieve projecten. Het was een waardevolle kans om beter inzicht te krijgen in wat NOA doet en hoe ze bijdragen aan de sector.
Na de bedrijfsrondleiding was het tijd om te netwerken. Met een hapje en een drankje in de hand werd er volop bijgepraat en nieuwe connecties gelegd. Het was een gezellige avond die opnieuw liet zien hoe belangrijk het is om de bedrijven in onze gemeenschap beter te leren kennen en samenwerkingen te versterken.
Dank aan NOA voor de gastvrijheid en aan iedereen die aanwezig was om van deze avond een succes te maken!
Gerelateerd nieuws

Save the date: Business Comedy met Jarno Boone
Op donderdag 25 februari 2027 nodigen we onze leden uit voor een gezellige avond vol humor en netwerking. Tijdens deze nieuwe editie van Business Comedy neemt stand-upcomedian Jarno Boone je mee in een voorstelling vol herkenbare situaties, scherpe observaties en de nodige dosis humor.

Toekomstbestendig in een steeds veranderende industrie
Met de opening van Plant T zet TVH een belangrijke stap richting de toekomst. Dit nieuwe
gebouw is niet zomaar een magazijn om de opslagcapaciteit uit te breiden; het is een cruciale
schakel in een nieuw logistiek proces. Het doel? Nog efficiënter werken, de doorlooptijden
verder verkorten en de productkwaliteit verbeteren. Kortom: zorg dat je klaar bent voor
toekomstige groei.

.png)




