AGENDA

TERUG NAAR OVERZICHT
RUN INTO THE ZONE 2026 brengt sport, teamspirit en verbinding naar Waregem

RUN INTO THE ZONE 2026 brengt sport, teamspirit en verbinding naar Waregem

Algemeen / Gemaakt op dinsdag 4 augustus 2026

Op zaterdag 17 oktober 2026 staat Industriezone Zuid in Waregem opnieuw in het teken van RUN INTO THE ZONE (RITZ). Het loopevenement brengt sportievelingen, bedrijven en supporters samen voor een dag waarop sportieve uitdaging, plezier en verbinding centraal staan.

Deelnemers kunnen kiezen uit verschillende afstanden: 5 km, 8 km en The 10 Miles van Waregem. Ook de jongste sportievelingen worden niet vergeten, met een Kidsrun van 600 of 1.200 meter. Start en finish bevinden zich bij Locinox in de Waregemse Industriezone Zuid.

SAMEN STRIJDEN VOOR DE BEDRIJVENCUP

Ook bedrijven worden uitgedaagd om hun sportiefste beentje voor te zetten. Tijdens de Bedrijvencup nemen bedrijfsteams het tegen elkaar op en strijden collega's samen voor de overwinning en de felbegeerde Bedrijvencup-trofee.

Maar deelnemen draait om meer dan alleen de snelste tijd. Samen trainen, elkaar motiveren en als team aan de start verschijnen, maken minstens evenveel deel uit van de uitdaging. Een mooie gelegenheid om sportiviteit en teamspirit ook buiten de werkvloer te versterken.

MEER DAN ALLEEN LOPEN

RUN INTO THE ZONE wil inwoners, bedrijven en medewerkers uit Waregem en omgeving samenbrengen. Bovendien wordt er gelopen voor het goede doel. De opbrengst van het evenement gaat naar Heart For Brain, een organisatie die zich inzet voor onderzoek naar zeldzame neurologische aandoeningen.

De sfeer begint trouwens al een dag eerder. Op vrijdag 16 oktober vindt L'Afterwork plaats en kunnen deelnemers hun borstnummer afhalen. Na de wedstrijden op zaterdag wordt de sportieve dag afgesloten met een afterparty. Zo wordt RUN INTO THE ZONE veel meer dan alleen een loopwedstrijd: het wordt een totaalbeleving voor deelnemers, bedrijven en supporters.

Zin om mee te lopen, samen met collega's de Bedrijvencup te veroveren of gewoon de sfeer op te snuiven? Zet 16 en 17 oktober alvast in je agenda.

Meer informatie en inschrijven via www.runintothezone.be

 

Tekst en Beeld: Run Into The Zone
 

Gerelateerd nieuws

G&V Energy Group investeert 14,5 miljoen euro om E17 Snack in Waasmunster om te bouwen tot innovatieve EV-snellaadlocatie met Breakpoint Foodstation

G&V Energy Group investeert 14,5 miljoen euro om E17 Snack in Waasmunster om te bouwen tot innovatieve EV-snellaadlocatie met Breakpoint Foodstation

Algemeen / Gemaakt op woensdag 21 oktober 2026

G&V Energy Group kreeg via haar dochteronderneming XL Servicestations van het Agentschap Wegen en Verkeer de concessie om de dienstenzones langs beide zijden van de E17 in Waasmunster te herontwikkelen en gedurende 26 jaar uit te baten. Met een investering van ruim 14,5 miljoen euro vervangt het Belgische bedrijf de verouderde parkings door twee moderne energy hubs.

LEES MEER
Nieuwe poulain bij 5to9: Jarno Boone stapt uit de schaduw

Nieuwe poulain bij 5to9: Jarno Boone stapt uit de schaduw

Algemeen / Gemaakt op dinsdag 20 oktober 2026

Een nieuw gezicht in de stal van 5to9 Management! Deze zomer nam het management Jarno Boone onder de vleugels. Na tien jaar als publieksopwarmer voor grote tv-shows is hij klaar om zelf de spotlights op te zoeken. En dat doet hij met bakkenvol enthousiasme, een flinke portie charme en vooral veel goesting om mensen aan het lachen te brengen.

LEES MEER