
Inspirerende lezing ten voordele van Kom op tegen Kanker op 19 maart bij Renson
Renson organiseert op 19 maart 2026 een bijzondere avondlezing waarvan de opbrengst volledig ten voordele is van Kom op tegen Kanker. Tijdens deze avond neemt Geert Bekaert MBE je mee in het verhaal van de Commonwealth War Graves Commission (CWGC), één van de meest iconische en “Britse” organisaties ter wereld. Geert Bekaert was Area Director van de CWGC en daarmee de eerste niet-Brit ooit in deze functie.
In zijn lezing vertelt hij:
- Hoe de CWGC ontstond na de Eerste Wereldoorlog
- Hoe de organisatie vandaag wereldwijd werkt
- Hoe zij de nagedachtenis bewaart van 1,7 miljoen gesneuvelden uit WO I en WO II
Met zijn achtergrond als voormalig directielid bij Renson (20 jaar) en een indrukwekkende internationale carrière, brengt Geert niet alleen historische inzichten, maar ook boeiende anekdotes en persoonlijke ervaringen.
Voor het goede doel
De volledige opbrengst van de avond gaat naar de deelname van Renson aan de 100 km Run tegen Kanker en de 1000 km tegen Kanker. Door deel te nemen aan deze lezing steun je dus rechtstreeks Kom op tegen Kanker.
Praktische info
Datum: 19 maart 2026
Locatie: Renson, Maalbeekstraat 10, Waregem
Start: 19u
Ticketprijs: €10 per persoon
Tickets te bestellen via mail naar Evelyne.Noreilde@renson.be
Wil je een inspirerende avond beleven en tegelijk een goed doel steunen? Dan is deze lezing absoluut de moeite waard.

Gerelateerd nieuws

Squadron en Capture bundelen krachten voor geïntegreerde industriële data
Digitalisering in productieomgevingen strandt zelden op een gebrek aan technologie. ERP-systemen, slimme machines en IoT-oplossingen zijn vandaag ruimschoots beschikbaar. De echte uitdaging? Data die vastzit in afzonderlijke silo’s tussen IT- en OT-systemen, waardoor inzichten versnipperd blijven en toepassingen moeilijk schaalbaar zijn.
Om die structurele kloof aan te pakken, kondigt Squadron een strategisch partnership aan met Capture.

Renson ondersteunt toonaangevende architectuur via RIBA House of the Year 2025
Als hoofdsponsor van de prestigieuze Royal Institute of British Architects + Grand Designs House of the Year 2025 onderstreept Renson zijn engagement voor architecturale kwaliteit en innovatie in het Verenigd Koninkrijk.

.png)




