AGENDA

TERUG NAAR OVERZICHT
G&V : Voorbeeld van een HARTVEILIG bedrijf

G&V : Voorbeeld van een HARTVEILIG bedrijf

Mededelingen / Gemaakt op donderdag 4 mei 2017

Ook vzw Bedrijvenpark Waregem Zuid wenst werk te maken van een HARTVEILIG bedrijvenpark.

Daarom organiseren wij op regelmatig basis korte opleidingen reanimatie en gebruik van een AED-toestel.

Volgende opleiding op donderdag 18 mei van 17u tot 19u

ALLE werknemers kunnen deze training volgen. Er is geen specifieke voorkennis vereist. Direct reanimeren met een AED-toestel verdubbelt de overlevingskansen van een slachtoffer.

Een eerste sessie gaat door op donderdag 18 mei van 17u tot 19u. Inschrijven is verplicht.

In deze opleiding leren de cursisten :

1. Het te volgen stappenplan :

*Situatie veilig ? *Slachtoffer bewusteloos? aanspreken / schouder schudden *Roep om hulp *Zorg voor vrije luchtweg: kantel hoofd/kinlift *Controle AH : kijk, luister, voel *Bel 100/112  *Start CPR 30:2 – Temp 100/min

2. Hoe hulpdiensten alarmeren
Opvang van de hulpdiensten binnen het bedrijf

3. Reanimatie (+AED ), waaronder verslikking, (Heimlich) + stabiele zijligging

Praktijkoefeningen met aangepast didactisch materiaal

Deze opleiding gaat door op Bedrijvenpark Waregem Zuid. Afhankelijk van de inschrijvingen zal de lokatie worden bepaald. DEELNAMEKOST : 16 EUR per persoon voor bedrijven die lid zijn van de vzw (broodjes worden aangeboden) / werknemers van bedrijven die geen lid zijn van de vzw betalen 30 EUR per persoon.

INSCHRIJVEN VIA MAIL NAAR annelies.corne@waregemzuid.be

U krijgt een attest op het einde van de opleiding.

Gerelateerd nieuws

Callens zet zich in tegen eenzaamheid met ‘Heatwave’

Callens zet zich in tegen eenzaamheid met ‘Heatwave’

Mededelingen / Gemaakt op maandag 21 oktober 2024

Callens kondigt met trots de deelname aan De Warmste Week aan. Het bedrijf organiseert een 10-weken durende campagne, de ‘Heatwave’, waarin medewerkers door middel van 20 uitdagingen geld inzamelen om eenzaamheid tegen te gaan. Elke challenge is goed voor een bedrag van €500. Eén van de meest opvallende uitdagingen is de Hotshot: een chocoladeroulette waarbij deelnemers één pittige praline moeten identificeren, gemaakt door topchocolatier Dominique Persoone. Callens heeft het doel om 1.966 doosjes Hotshot-pralines te verkopen, als eerbetoon aan hun oprichtingsjaar, en de opbrengst gaat naar het goede doel.

LEES MEER
Bisy : Bedrijven Informatie- en Signalisatie sYsteem

Bisy : Bedrijven Informatie- en Signalisatie sYsteem

Mededelingen / Gemaakt op donderdag 9 november 2023

Omdat de bewegwijzering op bedrijventerreinen vaak te wensen over laat, ontwikkelden de West-Vlaamse Intercommunale (wvi) en Intercommunale Leiedal het systeem BISY, wat staat voor Bedrijven Informatie- en Signalisatie sYsteem.
Het gaat om een vernieuwend en intelligent systeem van bewegwijzering op bedrijventerreinen.

Het systeem beoogt drie grote doelstellingen:
- De dienstverlening aan bedrijven en bezoekers verhogen
- Het beheer van de bedrijventerreinen optimaliseren
- De mobiliteit op en rond de terreinen verbeteren

Het BISY-project wordt mede ondersteund door de Europese Unie (EFRO: Europees Fonds voor Regionale Ontwikkeling) en de Vlaamse Overheid (VIA: Vlaanderen in Actie en het Agentschap Ondernemen).

Neem zeker een kijkej op de website: https://www.bisy.be/

LEES MEER